Mój koszyk

OLIWIA PANASIUK

LOKALIZACJA

Gubin

Jesteś z Gubina, lub okolic, i chcesz podnieść swoje kwalifikacje w branży estetycznej? 

Wybierz odpowiednie szkolenie i skontaktuj się z Oliwią!

KONTAKT

POZNAJ OLIWIĘ!

Cześć! Nazywam się Oliwia i od zawsze przyciągała mnie do siebie dziedzina kosmetologii i piękna.
Od 2015 roku pasjonowałam się wizażem, a następnie od 2017 roku zaczęłam prace jako stylistka paznokci. Jednakże od zawsze chciałam upiększać kobiety trzymając strzykawkę z igłą w dłoni. Gdy pojechałam na swoje pierwsze szkolenie z mezoterapii i lipolizy, poczułam się jak ryba w wodzie. W tamtym momencie już wiedziałam, że to jest to, co chciałabym robić w życiu. I tak tez się stało.
Po półtora roku otworzyłam własny salon medycyny estetycznej w Gubinie (woj. lubuskie) oraz osiągnęłam tytuł instruktora K-Esthetic.


Uwielbiam się szkolić, zdobywać nową wiedzę. W moim gabinecie stawiam przede wszystkim na spektakularne i długotrwałe efekty, które jednocześnie nie wychodzą poza kanion piękna, pozostawiając naturalne rysy twarzy.
Pomagam kobietom pozbyć się kompleksów, poczuć się lepiej we własnym ciele. Bardzo cieszę się, że zaufało mi już wiele kobiet, które wracają i jest ich coraz więcej! 

Szkolenia:
Uwielbiam poznawać nowych ludzi, dzielić się swoją wiedzą, uczyć krok po kroku jak bezpiecznie wkroczyć w świat medycyny estetycznej. Sprawia mi to naprawdę ogromną przyjemność.
Jestem wymagającym szkoleniowcem, lecz wiem, że wypuszczając kursanta od siebie z salonu mogę mieć pewność, że poradzi sobie doskonale poza moim okiem.
Przebieg szkoleń to 20% wiedzy teoretycznej, a reszta to samodzielna praca na modelkach. Po szkoleniu kursanci zawsze mogą liczyć na moją pomoc oraz wsparcie.
Mam nadzieje, że widzimy się na szkoleniu! Serdecznie zapraszam