Mój koszyk

MARTYNA GAWŁOWSKA

LOKALIZACJA

Bielsko-Biała

Jesteś z Bielska-Białej, lub okolic, i chcesz podnieść swoje kwalifikacje w branży estetycznej? 

Wybierz odpowiednie szkolenie i skontaktuj się z Martyną!

KONTAKT

POZNAJ MARTYNĘ!

Jestem założycielką FAKE BEAUTY STUDIO Martyna Gawłowska w którym moja praca opiera się na profesjonalizmie, empatii i trosce o dobro klienta oraz kursantki, co stawiam zawsze na pierwszym miejscu.

Moje wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi zdobyć głęboką wiedzę i umiejętności na temat najnowszych technik oraz trendów w dziedzinie medycyny estetycznej. Stale poszerzam swoją wiedzę licznymi szkoleniami, wykładami oraz warsztatami, aby doskonalić swoją wiedzę i być najlepszą w swojej dziedzinie, a swoją kreatywnością budować unikatową markę.

W moim salonie stawiam zawsze na bezpieczeństwo, dlatego obecnie w 2024 roku skończę kierunek medyczny i zdobędę tytuł pielęgniarki.

Medycyna estetyczna nie jest moją pracą, a pasją w którą wkładam całe swoje serce i ogromną radość sprawia mi szczęście oraz uśmiech moich klientek oraz kursantek dzięki temu co wspólnie tworzymy.

Moje szkolenia są prowadzone na najwyższym poziomie, ponieważ stawiam bardzo wysoki nacisk na rozwój moich kursantów.
Obszerna teoria poparta wiedzą medyczną oraz bardzo duża ilość praktyki przygotowuje moich kursantów do pewnej i samodzielnej pracy.

Moim celem w nauczaniu jest przekazanie tego, czego nikt wcześniej mi nie przekazał.
Do wszystkiego doszłam sama i chcę być takim szkoleniowcem jakiego ja nigdy niestety nie miałam.

Wierze, że dzięki moim szkoleniom pokochasz medycynę estetyczną i udowodnię Ci, że medycyna estetyczna wcale nie musi wyglądać jak fake.. wręcz przeciwnie! Piękne, naturalne i subtelne wygojenia – to jest to czego uczę!