Mój koszyk

KLAUDIA PETELA

LOKALIZACJA

Zielona Góra

Jesteś z Zielonej Góry i chcesz podnieść swoje kwalifikacje w branży estetycznej? 

Wybierz odpowiednie szkolenie i skontaktuj się z Klaudią!

KONTAKT

POZNAJ KLAUDIĘ!

INSTUKTORKA K.ESTHETIC, ZAŁOŻYCIELKA K.STUDIO, ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W ZIELONEJ GÓRZE.

Założycielka i Instruktorka K-Esthetic, właścicielka K.Studio mieszczącego się w Zielonej Górze. Kosmetolog, szkoleniowiec i pasjonatka branży.
Klaudia jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Posiada dyplom i wykształcenie kosmetologa. Swoją przygodę z medycyną estetyczną zaczęła w roku 2015.

Szczególny nacisk kładzie na rozwój. Nieustannie uczestniczy w krajowych, jak i międzynarodowych warsztatach, gdzie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje. Posiada 60 certyfikatów z zakończonych dużym sukcesem szkoleń. Jest uczennicą m.in. jednego z najwybitniejszych chirurgów plastycznych- doktora Kiana Karimi w USA oraz Francicne Young (także USA, California).

Dzięki dyplomom i nabytym umiejętnością Klaudia zdobyła wiedzę konieczną do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jednakże- można mieć wiele szkoleń u najlepszych na świecie, lecz gdy nie ma się zmysłu artysty i pasji w duszy- na nic zdadzą się dyplomy.
Misją Klaudii jest pomóc kobietom w pozbyciu się kompleksów. Dzięki zabiegom przynoszącym niesamowite efekty wzmacnia ich pewność siebie i zachwiane poczucie własnej wartości. Twierdzi, że: „Jeśli dobrze czujemy się we własnym ciele mamy większą szansę na odniesienie sukcesu na każdej płaszczyźnie życia a nasz świat nie ma wtedy granic.”

Wyróżnia ją zmysł estetyki, harmonia w zachowaniu proporcji- coś czego nigdy nie jesteśmy w stanie się wyuczyć. Cechą charakterystyczną Klaudii jest także niezwykła empatia i indywidualne podejście do każdej klientki. Bez tych cech pomoc w walce z upływającym czasem i niedoskonałościami- byłaby nieskuteczna.
Z ogromnym powodzeniem realizuje swój cel. Zaufały jej setki kobiet.

Klaudia Łętowska jest także szkoleniowcem i chętnie dzieli się swoją wiedzą przeprowadzając szkolenia w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz Holandii.
Założyła Centrum Szkoleniowe K-Esthetic- miejsce zrzeszające najlepsze specjalistki medycyny estetycznej w kraju. Jest w nim główną instruktorką, a pod jej przewodnictwem działają szkoleniowcy z całej Polski oraz części Europy.

Aktywnie uczestniczy w rozwoju kosmetologii, a najnowsze osiągnięcia z powodzeniem stosuje w codziennej praktyce zawodowej. Jest zwolenniczką zabiegów anti age, nici i haków oraz stymulatorów tkankowych. Fascynuje ją praca ze skórą dojrzałą, długotrwałe przemiany i spektakularne osiąganie efektów.

W swoim salonie oferuje najnowocześniejsze zabiegi estetyczne, indywidualne programy zabiegowe oraz wysoki poziom opieki. Posiada niezwykłe zaplecze wiedzy z zakresu kosmetologii oraz wspomniane już, tzw. „intuicyjne oko artystyczne”. Z największą starannością dba o to, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.