Mój koszyk

ANGELIKA PETELA

LOKALIZACJA

Zielona Góra

Jesteś z Zielonej Góry, lub okolic, i chcesz podnieść swoje kwalifikacje w branży estetycznej? 

Wybierz odpowiednie szkolenie i skontaktuj się z Angeliką!

KONTAKT

POZNAJ ANGELIKĘ!

Angelika Petela – pierwsze dyplomy z branży „Beauty” zdobyła w 2013r. i od przeszło 10 lat upiększa innych. Posiada tytuł mgr ekonomii oraz technika kosmetycznego lecz kierując się ambicją i zainteresowaniami ze względu na wykonywaną pracę w 2024r. ma w planach zostać absolwentką Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu ze specjalizacją: diagnostyka kosmetologiczno – trychologiczna.

W ostatnich latach skupiła się na rozwoju swoich umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty poświadczające jej wiedzę. Została nawet certyfikowanym trenerem medycyny estetycznej i otrzymała legitymację instruktora.

Założyła „Akademię Estetyczną ”, gdzie wykonuje zabiegi i przeprowadza szkolenia m. in. z:
– modelowania ust,
– mezoterapii igłowej,
– lipolizy iniekcyjnej
– stymulatorów tkankowych,
– nici rewitalizujących,
– modelowania pośladków kwasem polimlekowym
– powikłań w medycynie estetycznej
– trychologii

Podjęła współpracę z K Studio Clinic, gdzie również spełnia się jako edukator z zakresu medycyny estetycznej i została instruktorką K-esthetic, profesjonalnej hurtowni z produktami przeznaczonymi do wykonywania zabiegów.

Dodatkowo interesuje się psychologią i zgłębia wiedzę na temat metod i technik nauczania co przydaje się jej w codziennej pracy oraz posiada zestaw zdolności interpersonalnych ułatwiających komunikację. Ukończyła również kurs pedagogiczny, celem którego było opanowanie praktycznych metod nauczania w pozaszkolnych formach kształcenia przez co nabyła kompetencje pedagogiczne.