Mój koszyk

AGNIESZKA STALKA

LOKALIZACJA

Opole Lubelskie, Lublin

Jesteś z Lublina, lub okolic, i chcesz podnieść swoje kwalifikacje w branży estetycznej? 

Wybierz odpowiednie szkolenie i skontaktuj się z Agnieszką!

KONTAKT

POZNAJ AGNIESZKĘ!

Branżą beauty zajemuję się od 5 lat, miejsce to powstało z pasji i miłości do kobiecego piękna. Biznes prowadzę od 10 lat. Od najmłodszych lat ciężko pracowałam, początkowo po to by coś sobie kupić, później by odłożyć a w ostateczności żeby móc coś stworzyć. Dzięki wytrwałości oraz determinacji znajduje się w tym miejscu. Przez lata zdobywałam wiedzę, wykształcenie, umiejętności oraz szkoliłam się.

Rozwój zawsze stawiam na pierwszym miejscu, dlatego obecnie kończę kierunek medyczny – pielęgniarstwo. W pracy z klientami oraz kursantami zawsze daje z siebie 300 %. Uczę nie tylko technik, metod, odpowiedzialności, ale również biznesu oraz tego jak osiągnąć sukces. Priorytetem jest dla mnie bezpieczeństwo. Dzielę się swoim doświadczeniem jakie zdobyłam przez lata. Wiedzę przekazuje w sposób jasny oraz zrozumiały.

Ukończyłam również kierunek pedagogiczny, który pozwala mi na bycie dobrym szkoleniowcem. Po ukończeniu u mnie szkoleń kursanci są pewni swojej pracy oraz wiedzy. Wykonują swoją prace na najwyższym poziomie. Opieka po szkoleniu jest podstawą w mojej firmie.

Znajduję się w dwóch lokalizacjach: Opole Lubelskie oraz Lublin.

Zapraszam Cię do mnie po wiedzę oraz sukces.